O Nás

Tato asociace funguje od roku 2008 a jejím účelem je sdružovat lidi se stejnou vášní - Freestyle Fotbalem. Našimi členy je přibližně 60 freestylerů z mnoha míst Česka i Slovenska, a tento počet roste každým rokem. Náplní tohoto spolku je pořádání meetingů a soutěží, se zaměřením na podporu mladých freestylerů.

 

Freestyle Fotbal je umělecký sport založený na kreativním a technicky obtížném ovládání fotbalového míče různými částmi těla. Triky s míčem lze dělat nohama, rukama, hlavou, rameny, ve stoje, v sedě, v leže nebo dokonce v akrobatických pozicích. Kreativitě se meze nekladou a technická obtížnost je každým rokem posouvána za hranice téměř nemožného. Je to ideální sport pro rozvoj těla, mysli i ducha. Jde také o finančně nenáročný sport vhodný pro jakéhokoliv sportuchtivého člověka - nezáleží na pohlaví ani věku. Jediné, co je skutečně potřeba k tomuto sportu, je míč.

 

 

Pokud Tě freestyle fotbal nadchnul nebo už sám zkoušíš nějaké triky, neváhej a napiš nám! Můžeš nás také najít na Facebooku. CFFA každoročně pořádá soutěže ve Freestyle Fotbale a také meetingy, na kterých Tě rádi uvítáme. Více informací se dozvíš zde.

 

 

Freestyle Fotbal je také skvělou kulturní vložkou na různé druhy akcí. Freestyle Fotbalové vystoupení, které si oblíbí děti i dospělí, může sloužit k oživení plesů, galavečerů či poločasových přestávek. A pokud chcete zpetřit sportovní den, dětský den nebo jinou akci freestylovým workshopem, je tu pro Vás několik  zkušených trénérů - přejít na kontakty.

Kontaktujte nÁs